Σας ενημερώνουμε ότι για τρίτη συνεχόμενη χρονιά θα διεξαχθεί από την αστική µη κερδοσκοπική εταιρία «Αναγέννηση & Πρόοδος» σε συνεργασία με το Δήμο Ψαρών, το πρόγραμμα αθλητικών δραστηριοτήτων με τίτλο "ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ 2017" που απευθύνεται σε παιδιά ηλικίας 5 έως 15 ετών. Το πρόγραμμα θα υλοποιηθεί με αποκλειστική δωρεά του Ιδρύµατος Σταύρος Νιάρχος (ΙΣΝ) και  υπό την επιστηµονική επίβλεψη της Α’ Ορθοπαιδικής Κλινικής του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστηµίου Αθηνών.

Όσοι εκ των γονέων ενδιαφέρονται να δηλώσουν συμμετοχή, προκειμένου  τα παιδιά τους να λάβουν μέρος στο ανωτέρω πρόγραμμα, καλούνται να προμηθευτούν τις σχετικές αιτήσεις απο τα γραφεία των σχολείων ή πατώντας εδώ.

Η κατάθεσή τους θα γίνεται στα γραφεία του Δήμου Ψαρών έως και 6 Ιουνίου 2017.

Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να απευθύνεστε στο τηλ. 2274350100