Ψαρά, 22/1/2019

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ

Ολοκληρώθηκε στο λιμάνι του νησιού μας η τοποθέτηση τριών καινούριων κιβωτίων (pillars), σε αντικατάσταση των δύο παλαιότερων  για την ηλεκτροδότηση και υδροδότηση των ελλιμενιζόμενων σκαφών, κυρίως των τουριστικών. Η συγκεκριμένη δράση υλοποιήθηκε με την ευγενική χορηγία της Μ.Κ.Ο AXION HELLAS που τα τελευταία χρόνια στέκεται πολύτιμος αρωγός της προσπάθειας του δήμου μας για την αναβάθμιση των υπαρχόντων υποδομών.

Ο δήμαρχος Κωνσταντίνος Βρατσάνος και τα μέλη του Δ.Σ ευχαριστούν θερμά τον πρόεδρο και τα μέλη της AXION HELLAS για την σημαντική τους προσφορά και την αγάπη με την οποία αγκάλιασαν το νησί μας τα τελευταία χρόνια. Ιδιαίτερα θέλουμε να ευχαριστήσουμε την κυρία Ιωάννα Μαρτίνου της οποίας η συμβολή στην υλοποίηση της συγκεκριμένης δράσης υπήρξε καταλυτική.

2019_01_22_τοποθέτηση pillars